PamfletistËt

“Kukulla” komedia që po rikthen teatrin

Një vepër e Miro Gavran e vënë nga regjisorja Elma Dorezi këtë fundjavë në...

Showbiz

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

gossip

Fashion

Kjo është tendenca e grimit që duhet ta provoni këtë verë

Me afrimin e verës, energjia jonë po rritet gradualisht....

Sfilata “Call Me Zote”; Personazhet në tapetin e kuq të Valdrin Sahitit 

“Call Me Zote” e titulloi Valdrin Sahiti sfilatën e...

6 fustanet e kësaj vere që ja vlen “investimi” për to

Me siguri dhe ju doni të shpëtoni nga veshja...

4 tendencat e verës që nuk duhet t’ju shpëtojnë

Me verën që po na afrohet kërcënues dhe pushimet...

Kjo është ngjyra që do të bëhet sërish kryefjalë në modë

Edhe këtë sezon, dizajnerët treguan një dobësi të veçantë...

Trendi i syzeve të diellit që e bën çdo pamje unike

Kur bëhet fjalë për syzet e diellit, është gjithmonë...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Lifestyle

Horoskopi 25 Maj 2022; Zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Ju u tregoni atyre që ju rrethojnë vlerën tuaj dhe fitoni lehtësisht atë që dëshironi. Mundësitë për sukses kthehen dhe ju mbroni arritjet tuaja...

Si të flini për të shmangur dhimbjet e trupit

Pozicioni i gabuar gjatë gjumit ndikon jashtëzakonisht shumë tek trupi dhe mund të shkaktojë jo vetëm dhimbje por edhe dëmtime afatgjata. Nëse njeriu vuan nga...

Surpriza në dashuri, 3 shenjat e horoskopit më me fat të javës

Java që sapo ka nisur parashikohet të jetë mjaft e vështirë sidomos për fushën e dashurisë. Prisni shpërthime, vrazhdësi dhe tensione në ditët në...

4 gjëra që duhet të bëni para se të shkoni me pushime

Vera ka ardhur, ndaj është koha e duhur për të menduar se ku dhe si do t’i kaloni pushimet. Njerëzit zakonisht vendosin të shkojnë...

Shtatë arsyet pse duhet të pini ujë me limon në mëngjes 

Një zakon i thjeshtë që mund të japë rezultate të mëdha. Edhe ndryshimet më të vogla në rutinën tuaj mund të kenë një ndikim...

Horoskopi 24 Maj 2022; Zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Sot bazohuni vetëm tek gjërat praktike. Është e kotë të thurni plane për ide me partnerin/en, të cilat vështirë se mund të realizohen. Beqarët...

Si të largoni dhimbjen e mesit me metoda të thjeshta

Dhimbjet e mesit janë një simptomë apo gjendje e trupit që thuajse të gjithë njerëzit e kanë ndjerë një herë në jetë. Saktësisht mjekët thonë...

Fuqitë mjekësore të luledeles dhe përdorimet e saj

Vendlindja e luledeles është Evropa dhe Azia Perëndimore, por tani ajo rritet në çdo cep të globit. Lëndinat e Shqipërisë janë të veshura me lulet...

‘Emocione të bukura po vijnë’, çfarë kanë parashikuar yjet këtë fillim jave

Dashi Këtë të hënë, 23 maj po vijnë gjëra të mira në dashuri, shanse për njohje të reja, si dhe ka një rikuperim të mirë...

Jeto mire, lexo mire!

Më pak politikë, më pak korrupsion, më shumë pozitivitet!

Facebook

Instagram

Youtube

Email

Intervista

Me te lexuarat

e javes

Ja profesioni aspak i zakonshëm që ka zgjedhur djali i Behgjet Pacollit 

Rrallë herë i komentuar për jetën e tij personale,...

‘Ishte përtej asaj që mund të bënte një fans’, Luana Vjollca bën rrëfimin tronditës

Luana Vjollca ka publikuar episodin e dytë të projektit...

Kush është babai i fëmijës që pret moderatorja Ilda Bejleri?

Lajmi se moderatorja Ilda Bejleri është shtatzënë ‘pushtoi’ disa...

Shkencëtarët këshillojnë: Sa orë duhet të flini në varësi të moshës

Në fakt, nevojat tuaja për gjumë janë të lidhura...

Si sillen moderatorët shqiptarë me stafin e tyre? Një vëzhgim përtej ekranit

Gjithcka duket bukur kur në televizor shikojmë të shndrrinë...

“Do iki ta padis në gjykatë”; Atdhe Xharavina zbulon shkakun e krisjes së miqësisë me Arjola Demirin 

Ajo cfarë zbuluam nga Big Brother VIP ishte marrëdhënia...

viral

Ardit Gjebrea sekser i Ilir Metës, udhëtime të dyshimta në Maltë dhe Qipro

Moderatori aq i dashur për publikun shqiptar, Ardit Gjebrea,...

e muajit

“Mendoj se të dua!”/ Donald Veshaj bën dedikimin e parë për Beatrix Ramosajn

Në mediat sociale po flitet shumë rreth ndarjes së...

“Thumbimi” i Borës drejtuar Monikës që askush se kuptoi

Puntata e natës së mbrëmshe në “Për’puthen Prime”, nuk...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img