“Big Brother VIP” fillon rekrutimin për sezonin e 2-të! Banorja e parë, vajza e këngëtarit të njohur

Te rekomanduara

Shperndaje

I pyetur se çfarë do të ndodhte nëse Keisi do të dashurohej aty brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ai tha: “Keisi do të futet pa korniza, mund të bëjë gjithçka aty brenda, brenda normave. Të dashurohet, si t’ia thotë e bardha zemër”. Zbulohet personazhi I parë që do të bëhet pjesë e “Big Brother VIP 2”. Kejsi Medini  do të jetë pjesëtarja e parë e shtëpisë, dhe këtë e ka thënë vetë babai i saj, ish banori shtëpisë më të famshme në vend, Sabiani.spot_imgspot_imgspot_img