Fotoja e Arbana Osmanit dhe Blerim Destanit nuk është aq ‘e pafajshme’, ja për se bëhet fjalë

Te rekomanduara

Shperndaje

P.S. Ky është një lajm nga Pamfleti, i lutemi kolegëve të na citojnë në rast se do e përdorin.Një foto e hedhur në mënyrë aq ‘të pafajshme’ nga Arbana Osmani thuajse një javë më parë, ku pozon moderatorja dhe aktori i njohur Blerim Destani duket se fsheh një sekret.

Në vesh na mbërritën fjalë se Arbana ka menduar, që në krah të saj gjatë prezantimit të Festivalit të RTSH, të ketë një emër të madh të kinematografisë dhe showbizzit siç është Blerim Destani.

E lidhur ngushtësisht me kinemanë tanimë (sidomos pas martesës me bashkëshortin aktual), Arbana ka menduar që një emër si ai i Blerim Destanit do i jepte jehonë Festivalit.

Fotoja ka si dixhiturë fjalinë në anglisht: Duke folur për filmat dhe …fëmijët, shoqëruar me një emoji me shkelje syri.

 E duke qenë se Blerimi nuk rezulton (të paktën zyrtarisht) të jetë baba, i bie që ‘fëmija’ që do ‘gatuajnë’ bashkë, të jetë pikërisht Festivali i RTSH-së që është risi për të dy./ Pamfleti

P.S. Ky është një lajm nga Pamfleti, i lutemi kolegëve të na citojnë në rast se do e përdorin.

spot_imgspot_imgspot_img