20 yje të kinematografisë botërore, që me siguri nuk e dinin që janë hebrenj

Te rekomanduara

Shperndaje

Mbase nuk ua kishte marrë mendja, por këta aktorë të kinematografisë botërore, i përkasin fesë judaiste dhe nuk kanë ngurruar kurrë ta shfaqin dhe nëpër projektet ku kanë marrë pjesë.Adam Sandler

Zac Efron

James Franko

Andrew Garfield

Ginnifer Goodwin

Joseph Gordon-Levitt

 

Jake dhe Maggie Gyllenhaal

Kate Hudson

Scarlett Johansson

Mila Kunis

Shia LaBeouf

Gwyneth Paltrow

Sarah Jessica Parker

Joaquin Phoenix

Daniel Radcliffe

Nikki Reed

Paul Rudd

Winona Ryder

Evan Rachel Wood

spot_imgspot_imgspot_img