7 veshje për të dalë gjatë fundjavës kur mendoni që ‘s’keni asgjë për të veshur’

Te rekomanduara

Shperndaje

Të shtunat në darkë kanë një dilemë madhore që nis që të enjten: çfarë do veshim në të dalën e radhës? Nuk ka rëndësi nëse do dilni për darkë, do shkoni në karaoke apo thjesht për një gotë. E shtuna kërkon respekt dhe ti, si vajzë me klas do t’i shkosh gjer në fund kësaj historie siç e meriton!Ka disa kombinime që s’kërkojnë shumë përpjekje dhe as shumë rroba. Ca prej tyre, i gjeni në vijim.

1. Fustan i shkurtër + këmishë oversize

2. Crop top + pantallona 

3. Një mini-triko + pantallona klasike

4. Shapka + fustan saten

5. Pantallona me kuadrata + xhaketë lëkure

6. Xhinse + xhaketë

7. Pantallona të zeza + bust të zi + çantë në ngjyrë të hapur

spot_imgspot_imgspot_img