Arilena Ara e dashuruar me menaxherin e saj, nuk i vë re fare as buzët e tij me fillers

Te rekomanduara

Shperndaje

Deri këtu nuk ka asgjë të keqe, por a thua Arilena Ara i ka vënë re buzët me fillërs të Popit?Arilena Ara dhe menaxheri i saj, Popi Kola janë përfolur prej kohësh për një histori dashurie mes tyre. Raporti i veçantë dhe fotot e ndara çonin drejt këtij mendimi, mirëpo as njëri e as tjetri nuk e kishin konfirmuar lidhjen.

Arilena ka vendosur të mos e fshehë më lidhjen me Popin edhe pse nga shumica dihej që dyshja ishin në një lidhje. Ditën e sotme ajo ka postuar disa foto në Instagram, ku dyshja shfaqen të lumtur duke shkëmbyer përkëdhelje me njëri-tjetrin.

“Në këtë botë jemi vetëm ne”, ka shkruar Arilena në postim.

Deri këtu nuk ka asgjë të keqe, por a thua Arilena Ara i ka vënë re buzët me fillërs të Popit?

Nuk kemi asgjë kundër personave që dashurojnë të njëjtën gjini dhe kanë preferencat e tyre seksuale. Ama, është e trishtë që djem që duan djem, lidhen me vajza. Në këtë rast, Popi do ishte një mik shumë i mirë i Arilenës, por a është i sigurt që do të ketë një lidhje dashurie me këngëtaren bukuroshe?

Nuk paragjykojmë askënd për shijet dhe zgjedhjet e tij/saj, atëherë pse Popi paragjykon këtë kategori njerëzish, duke u hequr si djalë që pëlqen vajzat?

Për këto dhe të tjera, presim një reagim nga vetë Popi. /Pamfleti Magazine

spot_imgspot_imgspot_img