Çfarë veshin gocat franceze kur s’veshin xhinse?

Te rekomanduara

Shperndaje

Ka ca gjëra që vajzat franceze nuk do t’i tradhtonin kurrë dhe në krye të listës qëndrojnë xhinset! Janë kaq thelbësore në garderobën e tyre sa mund të jenë zgjedhja e parë për çdo lloje eventi, por nëse nuk janë duke veshur xhinse, çfarë zgjedhin?Elementë që janë po aq të rehatshëm sa xhinset e tyre të preferuara dhe që i bëjnë të duken po aq chic sa ato!

1. Një fund xhins treçereksh me këmishë

2. Mini-fundet: sa praktikë aq edhe chic

3. Pantallonat e shkurtra lino 

4. Pantallonat e gjëra, klasike me prerje “mashkullore”

5. Xhinset e shkurtra janë gjithmonë opsion shpëtimi

 

 

spot_imgspot_imgspot_img