Kjo është shenja më me fat për nesër, mos është e jotja?

Te rekomanduara

Shperndaje

Akrep, ti je me fat sot!Hëna në shenjë do ju japë mundësinë të shkëlqeni. Ajo në bashkëpunim me Afërditën, do keni energji, optimizëm dhe entuziazëm. Lajme të mira nga familjarë ose miq të largët. Udhëtime apo shëtitje për t’u programuar, do ju japin humor shumë të mirë.

Puna do ecë gjithaq mirë: projekte të reja apo përfitime të mira do ju shpërfaqen si rrufe, pa asnjë rrezik apo pengesë. Këtë të mërkurë keni instrumentet e duhura për të përmirësuar dhe zgjeruar aktivitetin tuaj.

Në dashuri, një takim me një ‘flakë’ të së shkuarës do ju risjellë kujtime dhe ndjesi të ëmbla. Dijeni, se kjo nuk është koha për të parë prapa.

Fizikisht nuk keni rivalë: përfitoni për të hequr qafe ndonjë ‘guriçkë’ në këpucë. /Përshtati Pamfleti Magazine

spot_imgspot_imgspot_img