Në emision nuk u ‘përputhën’ me njeri, jashtë janë lidhur? Ja për kë është fjala

Te rekomanduara

Shperndaje

Ish-konkurrentët i bëri bashkë programi i ri ‘’Kepi i tundimeve’’, ku të dy janë pjesëmarrës.Edhe pse nuk ishin pjesë e të njëjtit sezon, Efi dhe Fatjoni, të famshëm për publikun u bënë nga pjesëmarrja e tyre në ‘’Për’puthen’’.

Ish-konkurrentët i bëri bashkë programi i ri ‘’Kepi i tundimeve’’, ku të dy janë pjesëmarrës.

Kimia e tyre në programin veror ka bërë që të ngriten pikëpyetje mbi raportin  e tyre.

Së fundmi, një prej mikeshave të tyre të përbashkëta, Mikela, u pyet për këtë pjesë.

“Po kjo pyetje? Hahahaha qyqa. Unë i kam shumë xhan të dy. Mesa di unë jo, por më pëlqejnë bashkë” – është shprehur Mikela.

Përgjigjen e ka ripostuar Efi e cila shkroi: “të mirë jemi”, duke i hedhur kështu më shumë ‘benzinë zjarrit’.

spot_imgspot_imgspot_img