Nëse lëkura juaj është ende e nxirë nga plazhi, këto nuanca manikyrash do ishin idealet për ju

Te rekomanduara

Shperndaje

Arti i thonjve me të vërtetë duket se është i spikatur në internet tani. Nga format e ndritshme gjeometrike tek modelet minimaliste, mund të kaloni orë të tëra duke zgjedhur një dizajn dhe duke e aplikuar me kujdes.Melanina ka aftësinë të bëjë që edhe nuancat më marmite të duken më të shndritshme dhe më të pasura. Për të qenë i sinqertë, nuk ka shumë ngjyra të thonjve që nuk i përshtaten lëkurës së errët, por ka disa që duken shumë të veçanta.

  1. Rozë e tejdukshme

  1. E kuqe “lulekuqe”

  1. Fëstëk

  1. Bezhë e errët

  1. Lejla

spot_imgspot_imgspot_img