Nëse po planifikoni garderobën tuaj të vjeshtës, këto 5 elementë nuk duhet të mungojnë kurrsesi

Te rekomanduara

Shperndaje

Vjeshta është mbase stina më e përshtatshme që ju të visheni duke qenë komodë dhe duke u dukur bukur. Në këtë artikull, ju do gjeni vetëm 5 produkte të cilët duhet të përbëjnë elementët kyç të garderbës tuaj këtë vjeshtë. Me çfarë do i kombinoni, këtë e kemi lënë në dorën tuaj.  1. Xhaketë bomber oversize

2. Xhinse të errëta të gjera

3. Triko me ngjyrë bezhë

4.Xhaketë xhins

  1. Triko me thurje oversize

spot_imgspot_imgspot_img