‘Nuk kam nevojë për ty’, pas ndarjes nga Sin Boy, Rina ia merr këngës

Te rekomanduara

Shperndaje

Si për të konfirmuar zërat, Rina ka publikuar disa video në Instagram ku këndon këngën e Jhené Aiko me titull “The Worst”(Më i keqi).Ka kohë që përflitet se Rina Balaj dhe Sin Boy i kanë dhënë fund lidhjes, e kjo pasi çifti nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Si për të konfirmuar zërat, Rina ka publikuar disa video në Instagram ku këndon këngën e Jhené Aiko me titull “The Worst”(Më i keqi).

Në vargjet e saj thuhet: “Dhe ti nuk ishe i veçantë, Derisa të bëra unë të veçantë/ Më mirë sillesh sikur e di, Se kam kaluar me keq se ti/Unë thjesht nuk mund të vazhdoj të largohem, Por unë nuk kam nevojë për ty/Unë nuk kam nevojë për ty, por të dua ty.”

spot_imgspot_imgspot_img