Vendosi sërish një trend të ri, ja çfarë vesh Bella Hadid për të brohoritur mikeshën e saj Serena Williams

Te rekomanduara

Shperndaje

Të hënën, supermodelja u fotografua teksa mori pjesë ditën e parë të turneut të njohur të tenisit në New York City. Krahas të dashurit të saj Marc Kalman, Hadid dukej jashtëzakonisht bukur. Ajo veshi një korse xhins blu indigo vintage nga Dolce & Gabbana, të cilën e vendosi mbi një palë sytjena me kontrast fildishi, teksa nuk harroi të ekspozonte kërthizën e saj.Stili i saj Y2K i la vendin xhinse të gjera në të njëjtën ngjyrë blu të thellë. Hadid e përfundoi veshjen sportive me xhins të dyfishtë me një choker argjendi, syze dielli dhe një palë atlete vërtet të çuditshme bardh e zi me një taban me majë gome. Ajo më pas shtoi një çantë supi Balenciaga me tegela që përputhej pa probleme me këmishën e saj me jakë.

Në tërësi, pamja ishte krejt stil 2000, perfeksion xhins mbi xhins.

spot_imgspot_imgspot_img