Zyrtarisht beqar! Pas 5 viteve, Leonardo DiCaprio ndahet nga e dashura 25-vjeçare

Te rekomanduara

Shperndaje

Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij modele, Camila Morrone, thuhet se kanë dhënë dorëheqjen pas pesë vitesh së bashku. 47-vjeçari, fitues i çmimit Oscar dhe bukuroshja 25-vjeçare, i dhanë fund lidhjes së tyre në fillim të kësaj vere, pohoi një burim i afërt me aktorin për The Sun të martën.Kjo ndarje duket se përforcon mendimin tonë që ylli i “Once Upon a Time In Hollywood” ka krijuar një rregull për të mos u takuar kurrë publikisht një grua mbi moshën 25-vjeçare.

Insajderë të afërt me DiCaprio pohuan për publikimin se ai dhe Morrone ishin ndarë kohët e fundit.

“Leo dhe Camila i dhanë fund lidhjes së tyre gjatë verës”, tha një burim. “Nuk ka ndjenja të këqija mes tyre. Thjesht erdhi në një përfundim të natyrshëm.’

Ylli i Revenant, i cili është 22 vjeç më i madhi i Camila-s, u prezantua për herë të parë me Camila në vitin 2008, kur ajo ishte vetëm 12 vjeç.

Miku i tij i vjetër Al Pacino, i cili kishte vite që kishte lidhje me nënën e Camila-s, Lucila Solá, bëri prezantimet dhe Leonardo mesa duket mbeti miq me familjen për vite me rradhë.

Leonardo dhe Camila u bashkuan zyrtarisht diku në vitin 2017, pas ndarjes së tij me modelen Nina Agdal vetëm disa ditë para Festivalit të Filmit në Kanë, megjithëse përfaqësuesit e të dyve fillimisht mohuan se ishin bashkë.

Të dy e ngritën profilin e marrëdhënies së tyre vitin e kaluar, kur morën pjesë së bashku në festën e ditëlindjes së Ellen DeGeneres dhe u panë më vonë nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Më vonë në vitin 2018, një burim anonim i tha People se lidhja ishte përshkallëzuar në seriozitet, pasi të dy ishin ‘shumë të dashuruar dhe seriozë’ dhe ‘folën për fejesë’.

Burimi pohoi se Leo ‘nuk kishte dashuruar kurrë një vajzë si kjo’, madje ai po mendonte të kishte fëmijë me Camilan

Në vitin 2019, angazhimi i Leos për të mos diskutuar publikisht marrëdhënien e tij u testua kur ai dhe Camila patën filma premierë në Festivalin e Filmit në Kanë.

Ai përfaqësoi filmin e tij të Quentin Tarantino, Once Upon a Time In Hollywood, ndërsa ajo shkoi në tapetin e kuq për dramën e saj të mirënjohur Mickey And The Bear, por të dy nuk ecën së bashku në asnjërin shfaqje dhe ai nuk e identifikoi atë si të tijën.

Deri në dhjetor, E! Neës raportoi se ata kishin ndërmarrë hapin kryesor për të jetuar së bashku.

Gjatë gjithë vitit 2022, çifti u panë bashkë dhe kishin vendosur që, më në fund, të dilnin publikisht.

Tani Camila duket se i është bashkuar rradhës së ish-të dashurave të Leos, asnjëra prej të cilave nuk dihet se ka pasur lidhje me aktorin pas moshës 25-vjeçare.

Ajo shënoi ditëlindjen e saj të 25-të më 16 qershor.

spot_imgspot_imgspot_img