Tag: #Bella Hadid

spot_img

Vendosi sërish një trend të ri, ja çfarë vesh Bella Hadid për të brohoritur mikeshën e saj Serena Williams

Të hënën, supermodelja u fotografua teksa mori pjesë ditën e parë të turneut të njohur të tenisit në New York City. Krahas të dashurit...

‘Miqtë më braktisën’, Bella Hadid: Kam humbur shumë oferta pune për shkak se mbështeta Palestinën

Bella Hadid është shprehur se ka humbur shumë oferta pune dhe është larguar nga miqtë për shkak të qëndrimit të saj anti izraelit. Modelja...

“Më kanë detyruar të shkëputem nga feja ime”, Bella Hadid rrëfen vështirësinë e të qenit pro fesë islame

Në mars, Bella Hadid shënoi rolin e saj të parë të aktrimit në serialin Hulu, Ramy, i cili ndjek historinë e brezit të parë...

Nëse Gigi Hadid është e fiksuar pas këtij trendi të modës, ne duhet t’i hedhim një sy menjëherë 

Nëse keni pasur nevojë për një frymëzim të modës dhe keni tendencën të shijoni xhinse dhe atlete të rehatshme, jeni me fat. Gigi Hadid është...

Shfaqen së bashku në Francë; Ky është i dashuri sekret i Bella Hadid

Bella Hadid dukej shumë e lumtur teksa mbërriti në Francë me të dashurin e saj, drejtor artistik, Marc Kalman. Supermodelja 25-vjeçare u fotografua duke...

Bella Hadid ndryshon profesion, zbulohet projekti ku do të marrë pjesë

Bella Hadid do të bëjë debutimin e saj në aktrim në serialin “Ramy”. Modelja e do të shfaqet në sezonin e tretë të serialit...

Bella Hadid shihet për herë të parë me mamanë e saj pas skandalit të operacioneve plastike

Bella Hadid shihet përh herë të parë me mamanë e saj, Yolanda Hadid, pas skandalit të një jave më parë, e cila e kishte...

E trishtë/ Rrëfimi i Bella Hadid dhe sesi mamaja e saj e lejoi të kryente ndërhyrje kirurgjikale në moshën 14-vjeçare

Modelja e suksesshme me famë botërore, Bella Hadid foli për mamanë e saj, Yolanda që e lejoi atë të bënte një ndërhyrje në hundë...

“Unë kam qenë motra e shëmtuar gjithnjë!” Bella Hadid flet për krahasimet me Gigin dhe operacionet plastike

Bella Hadid po reflekton mbi vendimin e saj për t’iu nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjikale më shumë se një dekadë më parë. Në një intervistë të...

Nga Bella Hadid te Kendall Jenner/ Këto janë disa nga vajzat që shkëlqyen me veshjet e tyre në “Javën e modës” Paris

Java e modës në Paris bëri bashkë emra të njohur të industrisë së modës si:Kendall Jennder, Bella Hadid, Kaia Gerber, etj. Thuajse të gjitha vajzat...