Tag: ndarje

spot_img

U bënë prindër të një vajze, futbollisti kosovar ndahet nga modelja kroate

Futbollisti kosovar Lirim Kastrati i ka dhënë fund lidhjes me modelen e njohur kroate, Anxhela Shimac. Lajmin e ka konfirmuar ish e dashura e Kastratit. “E...

Nuk janë më bashkë? Ç’po ndodh mes Rinës dhe Sin Boy

Më herët Rina na bëri 'lëmsh' me videot që ka postuar në Instagram Rina Balaj poston foto e video në rrjete sociale e për këtë...

“Nuk mund ta përballoj një thyerje zemre”, Ada Deda bën postimin e çuditshëm pak kohë pasi pranoi që është e dashuruar 

Shumë prej nesh e njohin vajzën e ish-deputetes së PD, Albina Dedës, Adën, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, por jo vetëm....

“Ka ardhur momenti të jem e lumtur”, u përfol për një ndarje nga Adis Patushi, aspak në gjendje të mirë, Fifi ndan me ne...

Prej kohësh këngëtarja Fifi dhe Adis Patushi po jetojnë një lidhje mjaft romantike, ku siç ata e kanë shprehur, kanë gjetur paqen dhe dashurinë...

Si të ndalosh së dashuruari dikë dhe të ecësh përpara

Shumica e njerëzve do të pajtoheshin me mendimin që ju nuk mund ta zgjidhni atë me të cilin dashuroheni. Megjithatë, në disa rrethana, ju do...

“E ndava bastardin se nuk më meritonte”; E fshehta e marrëdhënies së shumëpërfolur të Roza Latit

Moderatorja Roza Lati mesa duket nuk e ka dhe aq problem kur jeta e saj personale bëhet kryefjalë në median rozë. Prej pak kohësh...

Këto shenja të Horoskopit do përballen me ndarjen në çift këtë verë

Ja lista e ‘zemrave të thyera’ këtë stinë vere: DEMI Demi jeton lidhje të gjata, por në verë mërzitja dhe lodhja mund të nisin të ndjehen...

Francesco Totti dhe ndaja e bujshme nga Ilary Blasi; Shkrimi i mediave italiane dhe udhëtimi drejt Tiranës me të dashurën diskrete

Një e tretë është bërë shkak për ndarjen e Tottit nga Ilary Blasi. Dhe duket se mediat italiane kanë zbuluar se çifti është takuar...

Nuk do i propozonte për martesë; Arsyeja e vërtetë e ndarjes së Kendall Jenner nga partneri

Pas dy vitesh lidhje, Kendall Jenner dhe Devin Booker së fundmi i kanë dhënë fund romancës së tyre . Sa i përket arsyes së...

Kendall Jenner i jep fund lidhjes 2-vjeçare me Devin Booker

Kendall Jenner dhe basketbollisti Devin Booker, janë ndarë përfundimisht. Lajmin e kanë raportuar burimet pranë çiftit, ku arsyeja është stili i ndryshëm i jetesës...

Këshillat për udhëtimin e shërimin të një “zemre të thyer” pas ndarjes

Ndarjet zakonisht nuk janë të lehta, pavarësisht nëse ish-partneri juaj i dha fund lidhjes apo ju. Rikujtimi i momenteve të lumtura gjatë kohës tuaj...

Dhjetë shenja që partneri po u tradhëton (sistematikisht)

E kuptojmë që çdo marrëdhënie ka uljet dhe ngritjet e saj, por kur puna vjen tek besnikëria, me të nuk mund të bësh kompromis....